top of page

CO LUBIĄ
BŁYSZCZEĆ

dla tych

W życiu pewne są tylko trzy rzeczy. Śmierć, podatki i to, że włosy nie układają się same. Pomada to produkt, który nakładasz, czeszesz... i już.
Ten produkt najlepiej sprawdzi się do czesania pompów, fryzur klasycznych, przedziałków, slików 
i wszystkiego, co robisz grzebieniem.

co w tym jest?

Skład to woda, woski i oleje. Tyle wystarczy, żeby produkt nakładał się na włosy bardzo cienką warstwą i wystylizował wszystko, co chcesz mieć na głowie.

klasyczna100-PhotoRoom.png-PhotoRoom.png

jak tego użyć?

jak tego użyć?

pom2.gif

rozprowadź na dłoniach

1

Po umyciu i wysuszeniu głowy, rozsmaruj w dłoniach odrobinę pomady i delikatnie nanieś na włosy. Jeśli efekt ma być delikatny, możesz nałożyć produkt na wilgotne włosy i później wysuszyć suszarką.

jak tego użyć?

pom3.gif

wczesz we włosy

2

Do stylizacji użyj grzebienia. Szeroki nada fryzurze ciekawą teksturę, wąski lub szczotka ułożą włosy na gładko. Uważaj! Zbyt wąski grzebień będzie zbierał pomadę z włosów, polecamy trochę szersze opcje.

jak tego użyć?

pom4.gif

poprawiaj do woli

3

Jeśli fryzura zepsuje Ci się w ciągu dnia to nic straconego! Spryskaj ją wodą i uczesz od nowa, pomadą na chwilę stanie się plastyczna i pozwoli na ponowną pracę.

klasyczna.png

protip

hold your horses

Nie bierz na dłoń za dużo pomady! Jeśli będzie jej niewiele, dla wzmocnienia efektu zawsze możesz dołożyć produktu na włosy. Niestety w drugą stronę to tak nie działa - fryzurę, na której jest za dużo pomady, można uratować wyłącznie myjąc włosy.

wodna mini-PhotoRoom.png-PhotoRoom.png
klasyczna100-PhotoRoom.png-PhotoRoom.png

Zapach: kiwi i kaktus

Hold: daje radę

Wykończenie: glossy

regular size

Pojemność: 100 ml

69 PLN

travel size

Pojemność: 25 ml

29 PLN

bottom of page