top of page
revolucja wite .png

Witaj w świecie perfum, które nie idą na kompromisy - są po prostu niezłe! To nie są perfumy dla tych, którzy bawią się na zasadzie "może być" - to zapach dla mężczyzn gotowych na prawdziwą rewolucje.

square rev.png
rev pudelko.png

piramida zapachowa

nuty głowy

lawenda, ananas, bergamotka

nuty serca

jabłko, suszone owoce, mech dębowy, kumaryna i róża

nuty bazy

fasolka tonka i drzewo sandałowe 

1887c435b4dc4302cba0f7539366e1e5_edited_edited.jpg

Revolution to zapach, który manifestuje męską siłę i pewność siebie, otwierając swoje niezwykłe akordy jak pierwsze uderzenie bębnów w rytualnym tańcu zmiany. Nuty głowy - lawenda, ananas i bergamotka - stanowią eksplozję świeżości i energii, niczym zapowiedź rewolucji, która nieuchronnie nadchodzi. Lawenda, jak strażnik granic, wprowadza do perfumu nutę męskiej elegancji, a ananas z bergamotką tworzą dynamiczny duet, który rozpoczyna taniec zapachów.


W sercu perfumu ukrywa się intensywna esencja męskiej determinacji. Jabłko, symbolizujące moc
i władzę, miesza się z suszonymi owocami, które w tajemniczy sposób ukazują głęboko skrywane ambicje. Mech dębowy i kumaryna, jak elementy pełne historii, dodają nieco tajemniczości, tworząc opowieść o sile, która kiełkuje jak nowe pomysły w umyśle lidera.


Nuty bazy, fasolka tonka i drzewo sandałowe, to fundament całego perfumu, jak ziemia, na której rośnie drzewo zmiany. Fasolka tonka otula nuty wcześniejsze jak osłona, podczas gdy drzewo sandałowe dodaje głębi, ukazując stabilność i spokój w obliczu rewolucji. Revolution to nie tylko zapach, to manifestacja męskości, która kształtuje nowe realia, z każdym akordem przynosząc zmiany, jak niepokonany wódz na polu bitwy.

SPLASH RED2.png

TYLKO PERFUMY

TO NIE WIERSZ TUWIMA

1887c435b4dc4302cba0f7539366e1e5_edited_edited_edited.png

PERFUMY DLA MĘŻCZYZN

but2_22.png

FUNKCJA

FUNKCJA

pachną

ZAPACH

męski

TRWAŁOŚĆ

duża

BUTTT.png

APLIKACJA

Gdzie? Tam gdzie chcesz pachnieć. Najlepiej jednak spsikać szyję, kark, za uszami czy też nadgarstki.

Jak dużo? Zależy jak bardzo chcesz dać o sobie znać otoczeniu. Ale uważaj - jest to perfum (intensywniejszy od wody toaletowej i wody perfumowanej), zalecamy więc 3 lub max 5 psiknięć.

Kiedy? Wtedy kiedy po prostu chcesz pachnieć nieźle. Nieważna pora dnia i roku oraz to czy wybierasz się na siłownię, do pracy czy na wesele.

bottom of page